Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Carens 2008 года

Автомобиль: KIA Carens 2008 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 120000 км, двигатель - 2.0 бензин
Автор: Олег (Украина, Ружин)   03.01.2014

я їзди радяанськими авто, а також сузукі, фосвальген.Купив авто в 2008 році по пораді товаришів. Відразу був задоволений, поки не проїхав 20000 км. панель заскрипіла з правої сторони. Почала стукати задня ляда. Потім зрозумів що скрип можна припинити сірником (ізолента). Після 100000 км., замінив всі туки речагів, а також рульових тях внутрішніх. При обстежені стойок задні виробилися права пасажирська задня на 75%, а ліва на 25%. Передні права на 50%, ліва на 0%. Це вині дороги чи автомобіль? Якщо це авто чому кулак поворотній був зміщаний на 1.5 см.... Коли я приїхав на станцію СТО на баластування, де вони мені показали на комп*ютері. Це завоський брак, чи ні !?? я обслуговувався на сервесі до цього випадку 2 роки і я приїхав незавісіму станцію де вони це знайшли. Я один такий???

Тест-драйв KIA Carens: Гармония души и тела
Гармония души и тела

В связи с ростом продаж мини-вэнов на мировом рынке компания Kia Motors решила обновить свой Carens. За счет использования новой платформы модель 2006 года стала еще просторнее прежней.

Продажа б/у Carens

KIA Carens 2014 KIA Carens 16.777$ 2014 77.000 км