Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Carens 2007 года

Автомобиль: KIA Carens 2007 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 69000 км, двигатель - 2.0, комплектация - Бензин
Автор: Александр (Украина, Львов)   22.12.2009

Я взяв Кіа саренс в жовтні 2007 р наїздив 69000 км На 16000 і 24000 поміняв по гарантії передні стоїчки стабілізатора, кожних 10000 кормив СТО - по гарантію до 50000 жодних пролблем небуло. В 2009р їздив з сім'єю у відпустку в Болгарію - СУПЕРРРРРР. Розхід палива з конд (7, 5л - при 100-140км/год) . Вирішив - гарантія це добре, але не в нашій державі тому зпригнув з неї. На 66500 поміняв задні стоїчки стабілізатора , ремінь привода (без натяжних роліків, так як небуло потреби ), Авто експлуатую в екстремальних умовах !!!!!!!!! В день 100-1500км При розкладених задніх сидженнях перевозив до 500кг - без проблем! Машина суперрррр!!!!!!!!!, як мінівен так і для перевезень об'ємних вантажів.

Плюсы автомобиля: Комфорт, дизайн, надійність, ціна відповідає

Минусы автомобиля: Недостатня шумоізоляція (7.5/10), нехватає люка і релінгів для багажника.

Совет покупателю: Якщо хочете мати надійне авто за доступну ціну раджу!!!!!!!!!!!

Николай

Я на скорости 100, на 5-ой педаль в пол и шо феррари!!! Мотор - зверь!!!

Тест-драйв KIA Carens: Сколько стоит капитанский мостик?
Сколько стоит капитанский мостик?

Компактвэны, завоевав Европу, потихонечку обживают и Россию. За первые три квартала нынешнего года на нашем рынке продано почти вдвое больше таких машин, нежели годом раньше.

Продажа б/у KIA

KIA Sorento 2013 KIA Sorento 16.500$ 2013 155.000 км